Kocaeli
Kocaeli
İstanbul
[email protected]
|
+90 (262) 656 27 60
[email protected]
|
+90 (262) 656 27 60
Teklif Al
Turkish Greek English Russian German French Arabic

Hakkımızda

Sırdaş Lojistik > Hakkımızda

Sırdaş Lojistik kimdir?

Sırdaş Lojistik olarak uzman soğuk zincir kontrol sistemimiz ile lojistik faaliyetlerinizde %100 güvenlik ve esneklik sunuyoruz. 2002 yılından bugüne Avrupa’dan Asya’ya, Arabistan’dan Orta Doğu’ya kadar ürünlerinizin en güvenilir şekilde taşınmasını sağlıyoruz.

Yerel kültürel unsurları, uluslararası Sırdaş Lojistik kalite standartlarıyla entegre ettiğimiz yerel ekiplerimiz ile yüksek kaliteli lojistik servisler ve hizmetler sunuyoruz.

Hizmet Yerleri
Dünya Çapında
Filomuz
Sevk edilen ürünler

Dünya Çapında Servis

Geniş portföyümüzle, dünya genelinde yılın 365 günü 7/24 maksimum esneklikte lojistik çözümler ve güvenlik hizmetleri sunuyoruz. En yeni teknolojileri geliştirmek, ihtiyaçlarınıza yönelik çözümler üretmek, var olan hizmetlerimizi geliştirmek, özel gereksinimlerinize esnek ve yenilikçi çözümler sunmak için sürekli yatırımlar yapıyoruz.

Vizyon ve Misyonumuz

Vizyon

Sırdaş Lojistik, yeni düzenlemeleri ve müşteri gereksinimlerini eğitimli uzman ağı ile her daim en hızlı şekilde uygulayarak, en yüksek düzeyde ürün bütünlüğünü korur ve müşteri memnuniyeti sağlar. Ürünleriniz, piyasaya özgü ihtiyaçlarınız konusunda uzman olan ve konusunda deneyimli personel kadromuz tarafından verilir.

Sırdaş Lojistik, sadece yerel değil, aynı zamanda global bazda detaylı pazar bilgileriniz ve firma profilinize tam uyarlanmış servisleri ile 18 yılı aşan tecrübesi ışığında, hedeflerinize ulaşmanız konusunda kararlı ve etkili çözümler sunar. Yılların bilgi birikimi ile Sırdaş Lojistik, hassas olan ürünlerinizin taşınması ve depolanması için yenilikçi, esnek ve ekonomik çözümler bulmanızı sağlar.

Misyon

Sırdaş Lojistik, en üst düzeyde güvenilir ilaç lojistiği hizmeti vermeyi hedef edinmiştir. Ortak hedeflerimize ulaşmak ve GDP gereksinimlerine tam uyumluluk sağlamak için Kalite Yönetim Sistemi kurulmuştur. Uygulamalarımız, ISO 9001 uyarınca gereksinimlerin karşılanmasını garanti eder.